Yenilmezler 2 Ultron Çağı izle

Yenilmezler 2 Ultron Çağı izle

Filmin Konusu

Strucker’in yaptığı deneyler sonucunda Maximoff ikizleri süper insan hızına sahip Pietro ve telekinetik yetenekleri olan Wanda (Elizabeth Olsen), zihinleri ve enerjisini manipüle etme yeteneğine sahiptir. Rogers Strucker’ı yakalarken, Stark asayı geri alır.

Avengers Tower (eski Stark Tower) takımın merkezidir. Stark ve Banner bu merkezde Sceptre’ın gemisinde yapay bir zeka keşfeder ve Stark’ın “Ultron” küresel savunma programını tamamlamak için gizlice kullanmayı planlar. Birçok başarısız girişimin ardından bilmeden programı hayata geçirir.

Beklenmedik bir şekilde düşünülmüş olan Ultron, Dünya’yı kurtarmak için insanlığı ortadan kaldırması gerektiğine ve Stark’ın AI, JARVIS’un altından kalktığına inanır. Stark ‘ın Iron Legion robot uçaklarından birinin kılığına giren Ultron, Avengers’ a partiden sonra herkes gevşemişken saldırır. Asasıyla kaçan Ultron, Strucker’ın Sokovia üssündeki kaynaklarını kullanarak temel gövdesini yükseltir ve bir robot dron ordusu kurmayı başarır. Daha sonra Strucker’ı öldürür. Ardından şirket tarafından üretilen silahlarla ebeveynlerinin ölümlerinden sorumlu olan Stark’ı elinde tutan Maximoff ikizlerini işe alır.

Üçlü, Wakandan vibranyumunu elde etmek için Afrika’daki bir tersanede silah satıcısı Ulysses Klaue’nin (Andy Serkis) üssüne giderler. Yenilmezler onları orada takip eder. Ama Wanda, Stark ve Barton haricinde hepsini vahşice vurarak Hulk buster zırhıyla durdurulana kadar yakındaki bir şehirde dolaşırlar. Sonuç olarak ortaya çıkan yıkıma ve Wanda’nın sanrılarının yarattığı korkulara karşı dünya çapında bir tepki oluşur. Takım ise Barton’un güvenli evinde saklanır. Burada eşleri ve çocukları ile karşılaşırlar.

Orada bulunacak cevapları görmeden Thor, arkadaşı Dr. Erik Selvig’e kendi rüyalarında gördüğü kıyametin geleceğini anlatırken, Romanoff ve Banner karşılıklı çekimlerini gerçekleştirdikten sonra birlikte kaçma ihtimallerini konuşur. Ancak, Nick gelip ekibi Ultron’u durdurmaya ve durdurmaya teşvik eder.

Seul’de Ultron, Avengers’ın arkadaşı ve müttefiki olan Dr. Helen Cho’yu, sentetik doku teknolojisini, vibranyum ve sceptre’ın gemiyle birlikte kullanması için ona yeni bir beden kazandırması konusunda zorlar. Ultron kendini sentetik bedene yüklediğinde, Wanda aklını okur ve insanlığı yok etme planını keşfeder. Dehşete kapılan Maximoffs, Ultron’u açar ve sentetik bedeni almak için dikkatini dağıtırken Rogers’la güçlerini birleştirir. Bununla birlikte, Ultron Romanoff’u yakalar. Barton ise isteksizce cesedi tekrar Avengers Tower’da Stark ve Banner’a götürür. Thor, vücudu aktif hale getirmeye yardım etmek için geri döner. Onun üzerindeki mücevher, varoluşun en güçlü nesnelerinden biri olan altı Sonsuz Taş aslında gücünün bir parçasıydı.

Avengers, Ultron’un dronlar ordusuna karşı karşıya gelirken, Fury, Maria Hill, James Rhodes ve diğer SHIELD ajanları ile sivilleri tahliye etmek için Helicarrier’e gelir. Diğer Avengerslar tahliye konusunda yardımcı olurken, Wanda, Ultron’un dronlarından makineyi korumak için göreve alınır. Ancak Ultron, Avengers ‘Quinjet’i çalar.

Pietro, Ultron’un silahından Barton’u korurken öldürülür. Hulk, Quinjet’e atlar ve Ultron’u zorla çıkarır. Ultron’un birincil bedenini yok etmek için görevinden ayrılan biri Wanda’yı savunmasız bırakır. Daha sonra dronlardan birisi makineyi aktif hale getirir. Şehir düşmeye başlar. Fakat Stark ve Thor makineyi aşırı bir şekilde kullanır ve Landmas’ı yok ederler. Vision, Wanda’yı kurtarmak için içeri girer. Onunla birlikte olmasından dolayı Romanoff’u tehlikeye atan Hulk, Ultron’un kalan son bedeniyle yüzleşip yok ederken, Quinjet’ten ayrılır.
Avengers, Fury, Hill, Cho ve Selvig ie yeni bir üs kurar. Barton ailesine geri döner ve Thor son olayları manipüle ettiğinden şüphelenen birlikler hakkında daha fazla bilgi edinmek için Asgard’a döner. Stark ise artık takımı terk eder. Rogers ve Romanoff, yeni Avengers takımını eğitmeye hazırlanır. James Rhodes, Vision, Sam Wilson ve Wanda yeni takımın üyeleridir. Piyonlarının başarısızlıklarından memnun olmayan Thanos ise Sonsuzluk Göstergesini yakar ve Sonsuzluk Taşlarını almak için yemin eder.

Bu Filme 283 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Filmseyircisi dedi ki:

  admin sizin sitenize giremiyorum bağlantınız gizli değil diyor kaptan amerika iç savaşa giricem girmiyor

  • Filmakinesi dedi ki:

   Giremiyorsanız nasıl yorum yaptınız? Mail yoluyla ulaşın arkadaşlarımız yardımcı olsun.

 2. ADMİN 2.0 dedi ki:

  2018 de bile izlenen filim

 3. shayolghul dedi ki:

  Filmleriniz harika sadece bir sorun var bence filmlerde ses çok kısık sesi biraz artırabilirseniz süper olacak

 4. ANONİM dedi ki:

  Selamlar site sahibi

  lütfen bu yorumu dikkate alın her filminiz sitedeki olanlar sesleri kısık lütfen onları arttırabilir misiniz cidden sesler çok kısık çıkıyor neredeyse bir şey duyulamıyor? olabildiğince filmlerin seslerini maksimuma çevirebilirseniz güzel olacak :)

 5. Derya dedi ki:

  Kötü olabilme ihtimali yok.Mükemmel

 6. ercan bal dedi ki:

  diğer sitelere nazaran heryeri kaplayan reklam almadığınız için öncelikle şükranlarımı sunuyorum aradığım her filmi buluyorum tek sıkıntı ses oranları her filmde bazı yerlerde ya kısık ya çok çıkıyor umarım düzelir varolmaya devam edin

  • Filmakinesi dedi ki:

   Her şeyin bir çözümü vardır. Sık Sorulan Sorular bölümünü ziyaret edin. İyi seyirler.

 7. Ahmet dedi ki:

  Ya abi film makinesi süper ya

 8. mareşal alparslan dedi ki:

  filmin sesi çok güzel. siteyi tebrik ederim

 9. mehmet ali dedi ki:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 10. EMRE . S dedi ki:

  2:13:12 KAPATMAYIN UFAK BİR KESİT VAR

  • ahmet dedi ki:

   gerçekten siyah ekranlı credits girene kadar hiçbir filmi kapatmam yada sinemadaysam salondan çıkmam bilirim ki bir ufak sahne koyulmuştur sonraki filme gönderme tarzı :))

 11. kadir dedi ki:

  filim icin tsk ederim admin guzel site.

 12. Abdulkadir Genç dedi ki:

  Harika Bir Film, Marvel Tekrar Kalitesini Göstermiş

 13. Turgut PARILTAN dedi ki:

  Siteniz gerçekten çok kaliteli para sarhoşluğuna kapılıp gereksiz bir sürü reklamlarla sitenizi doldurmamışsınız ve sayenizde ben de donmadan film izleyebiliyorum şahsen benim pc min durumu çok kötü olduğu için film izliyemiyorum ta ki sizin sitenizi bulana kadar gerçekten çok kaliteli bir site rahatça film izleyebildiğim tek site emeğinize sağlık başarılar

 14. Vallahi on numara dedi ki:

  Site harika emeğinize sağlık nihayet buldum film sitemi!! İnşallah değişmez bozulmaz...

 15. yusuf yıldırımkays dedi ki:

  filim süper mega iyi herkes izlesin

 16. blmm adım ne dedi ki:

  Aga ne diyebilirim ki müthiş film film kadar da site de o kadar harika yeni sinemaya çıkmış filmler hd olarak var neyse daha öv öv bitmez ben kaçar

 17. şükrü ersöz dedi ki:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 18. Selen Özdemir dedi ki:

  merhabalar. film çok fazla donuyor. her 2 saniyede 1. bunu nereye söyleyeceğimi bilemedim. bende buraya yazdım. filme bayıldım. zaten marvel ne filmi yaparsa yapsın bana mükemmel geliyor. marvel a bayılıyorum.

  • Thanos dedi ki:

   Merhaba Donma Sorunu sizin internetinizden kaynaklanıyor bilirmsiniz bilmem ama filmi hemen açınca birsürü pikseller devreye girdiği için onların yüklenmesi zaman aliyor eğer bilgisayarınız güzel'se filmi bilgisayarınıza indirmeyi unutmayın bu şekilde hiç donmaz

 19. ismim yok dedi ki:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 20. aydın dedi ki:

  emeğinize sağlık :)

 21. furkan dedi ki:

  yenilmezler kadrosu değişmiş eskisi gibi olmaz artık film ama yine de muhteşem bi filim yapmışlar...
  diğer filimde inşallah yine aynı kadro düzenine uyarlar uymazlarsa biter bu seri çöküntü yaşar bana göre

 22. Mitra dedi ki:

  3.seriyi merakla bekliyorum :) hulk ve ramanof mükemmeller yaa:D

 23. serdar dedi ki:

  söyleyecek birşey yok, tüm kahramanlar yine aynı filmde, yine mükemmel. Defalarca izledim, defalarca izleyin.

 24. mahmut dedi ki:

  Süper bir filim avengers

DMCA.com Protection Status