Sık Sorulan Sorular

Tek Close ve Tek Vidmoly İndirme Anlatımı

İndirmek İsteyenler… IDM Programı ile İndirme yapamayanlar Tek Load seçeneğinde Play butonuna basıp, sağ tıklayarak kolayca video indirme işlemlerini yapabilirler.

Bazı Videolardan Ses Çok Düşük Geliyor. Ne Yapmalıyım?

Bunun çözümü de çok basit. Resimde göstermiş olduğumuz talimatları uygulayın ve farkı görün. Windows 7’de “Ses Yüksekliği Dengeleme” Yazar. 1. ADIM 2. ADIM

Nasıl Download (İndirme) Yapabilirim?

Resimlere Göz Atarak Tek Close ve Tek Load Üzerinden Nasıl Video İndireceğinizi Öğrenebilirsiniz. Aslında Tüm Alternatiflerden Download Yapabilirsiniz. Önemli Olan Yolunu Bulmak… TEK LOAD TEK CLOSE

Player (Oynatıcılar) Hakkında Bilgiler

Closeload = Yükleme Hızı (Çok İyi) – Kalite (HD) – Mobil Uyum (Var)

OpenLoad = Yükleme Hızı (Çok İyi) – Kalite (HD) – Mobil Uyum (Var)

ODK = Yükleme Hızı (Çok İyi) – Kalite (HD) – Mobil Uyum (Var – Özel)

Netu = Yükleme Hızı (Çok İyi) – Kalite (Orta) – Mobil Uyum (Var)

Uptobox = Yükleme Hızı (Çok İyi) – Kalite (HD) – Mobil Uyum (Var)

Videome = Yükleme Hızı (Çok İyi) – Kalite (HD) – Mobil Uyum (Var)

Estream = Yükleme Hızı (Çok İyi) – Kalite (Orta) – Mobil Uyum (Var)

Flash Player veya Tarayıcım Kasıyor Nedendir? Bilgisayarınızın donanım özellikleri pek iyi olmayabilir ya da donanım bakımından güçlü olsa bile Flash Player pek sağlıklı bir yazılım olmadığı için kasma yapabilir. özellikle Mozilla Firefox kullananlar Playerlar da kasma sorunu yaşayacaktır. Mozilla Firefox’a Low Quality eklentisini kurarak bu sorunu tamamen çözebilirsiniz. Ayrıca Google Chrome kullananlar da bu sorunu nadiren de olsa yaşayabiliyorlar. Chrome içinse Flash Render Quality changer eklentisini kurarak bu sorunun önüne geçebilirsiniz. Fakat sizlere Opera’yı kullanmanızı öneriyoruz. Opera Chromium altyapısını kullanır. Stabil ve hızlı çalışan bir tarayıcıdır.

Daha önce film izleyebiliyordum fakat şimdi ekran kararıyor?

Filmi açtıktan bir süre sonra kararıyor veya yeşil bir ekranla karşılaşıyorsanız veya tüm yazdıklarıma rağmen yine de açılmıyorsa, öncelikle ekran kartınızın sürücüsünü güncelleyin. Daha sonra Adobe Flash Player’ın tüm yan programlarını güncelleyin ve son olarak K-Lite Codec yazılımının bilgisayarınızda yüklü olduğundan emin olun. Tarayıcınızın verilerini tamamen temizledikten sonra sitemize tekrar giriş yapın. Tüm söylenenleri yaptıysanız silinen filmler dışında tüm videoları açacaksınız. Silinen filmleri de bildirirseniz kısa zamanda düzeltmeye çalışırız.

Bazen izlediğim film yarıda kesiliyor veya dolmadığı halde dolmuş gibi gözüküyor?

Sitemizde bulunan filmleri bünyemizde barındırmıyoruz. Filmlerin açılmama sebebi hiç bir zaman siteyle alakalı değildir. VK ve Maril.ru gibi sosyal paylaşım sitelerinden alındıkları için bu sitelerde bazen yavaşlık olabiliyor veya kesintiler meydana gelebiliyor. Bunun dışında filmin yarıda kesilmesinin sebeplerinden biride internet bağlantınızın kesintiye uğruyor (Hat Zayıflaması Dahil) olmasıdır. Lütfen bu tür sorunlarla karşılaştığınızda öncelikle bizimle iletişime geçin ve bizden cevap gelmesini bekleyin.