Özgürlüğün Elli Tonu izle

Kullanıcı Ort: 7.7 / 10
Toplam Oy: 79
Özgürlüğün Elli Tonu izle
Tür:
Dram, Gerilim - Heyecan, Romantik
Kategori:
2018 Filmleri, HD Film izle, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
4.5
Film Süresi:
Yönetmen:
James Foley
Oyuncular:
Arielle Kebbel, , Jamie Dornan
Etiketler:
,

Özgürlüğün Elli Tonu izle

Filmin Konusu

Özgürlüğün Elli Tonu Filmi

Uzun bir balayı yapan Anastasia ve Christian, Seattle’a geri dönerler. Ancak Ana ve Christian arasında soyadı kaynaklı bir tartışma çıkar. Ana, kızlık soyadı olan Steele’i kullanma konusunda ısrar eder. Bunun nedeni ise Gray soyadının onun hayatında yaratacağı değişimi kabul etmek istememesidir.

Anastasia, Christian New York’a bir iş gezisine çıktığı sırada arkadaşı olan Kate ile buluşur. Ayrıca Ana, Christian’ın isteklerine ısrarlara karşı çıkar. Anastasia, Kate ile buluştuktan sonra eve dönerken kendisine cinsel saldırıda bulunan eski patronu Jack Hyde’ın güvenlik görevlileri tarafından tutuklandığını görür. Jack’in cebinde bulunan koli bandı, bayıltıcı ilaçlar, minibüs ve fidye notu Anastasia’ı kaçırma niyeti olduğunu açıkça göstermektedir. Bunun üzerine Christian, iş gezisini yarıda bırakarak Ana’nın yanına döner. Bu süreçten sonra Ana ve Christian arasında özgürlük tartışmaları çıkar. Ana, arkadaşlarının kendisi için önemli olduğunu ve Christian’ın buna saygı duyması gerektiğini söyler. Bir süre tartışmalar devam ederken Christian, Anastasia’yı sürpriz bir gezi ile şaşırtır. Gezide Apsen, Kate, Eliot, Mia ve Kate’in kardeşi olan Ethan yer alır. Ayrıca gezi sırasında Eliot, Kate’e evlilik teklifinde bulunur.

Anastasia’nın üvey babası trafik kazası geçirir ve komaya girer. Ana ve Christian tedavi için üvey babası Ray’i Seattle’a getirmeye çalışır. Aynı zaman o haftasonu Ana’nın doğum günüdür. Christian, tüm aileyi bir araya toplayarak Anastasia’ya sürpriz bir akşam yemeği organize eder. Hediye olarak ise tüm ilişkilerinin ve ilklerini anlatan sembollerin yer aldığı özel bir bileklik hediye eder. Ancak Christian’ın hediyeler bununla sınırlı değildir. Ana’ya son model bir araba alır. Aradan zaman geçer ve Ana hamile olduğunu öğrenir. Bunu öğrenen Christian öfkeyle deliye döner. Bebeği istemediğini ve aldırması gerektiğini söyler. Christian sarhoş bir halde ertesi sabah eve dönerken, Ana ise tercihini bebekten yana yapar. Ana, Christian’a bir kızları olacağını söylese de Christian oldukça cinsiyetçi bir söylemle kararının kesin olduğunu söyler. Bunun ardından Ana, Christian’nın telefonunda bir mesaj görür. Mesaj, Christian’ı 15 yaşında baştan çıkaran ve hayatını değiştiren Elena Lincoln’dendir. Mesajda ikisinin bir şeyler içmek için buluşacağına dair söylemler mevcuttur. Ana bunun üzerine öfkeden çılgına döner. Ana ve Christian olayın ardından ertesi gün hiçbir şekilde konuşmaz. Christian’ın tüm öfkesi plansız hamileliktir.

Ana, Christian’ın işle meşgul olduğu sürede Jack’den bir telefon alır. Mia Gray’i kaçırır ve 5 milyon dolar ister. Ayrıca Ana’yı kimseye söylememesi için uyarır. Aksi takdirde Mia ölecektir. Ana eve gelerek silahı alır ve bankaya gider. Bankadan parayı çekerken kendisinden şüphelenen banka müdür Christian’a haber verir. Ana, Christian’a yalan söyler. Bebeği tek başına büyütmek istediğini ve onu terk ettiğini söyler. Ana, Jack’in telefonu bırakmasını söylediğinde banka müdürünün telefonunu çöpe atarak onu kandırır. Jack’in meslektaşı ve suç ortağı olan Elizabeth Morgan’da işin içindedir. Jack’in tüm amacı Ana’dan her şeyin intikamını almaktır. Bunun üzerine Ana’yı bacağından vurarak yaralar. Aradan üç gün geçer. Ana uyandığında hastanede Christian ile birliktedir. Bu sırada her ne kadar karşı çıksa da Christian, baba olmayı kabul eder. Ana için bebeğin ne kadar önemli olduğunu anlar.

Aradan kısa bir süre geçer. Christian, Elena’nın eski kocası olan Eric’in Jack’i hapishaneden kurtardığını öğrenir. Bunun nedeni Elena ve Christian’nın ilişkisidir. Christian’nın ısrarlarına rağmen Elena, Eric’e karşı herhangi bir suçlamada bulunmak istemez. Bunun üzerine Christian, Eric’in şirketini satın alarak ona karşılık verir.

Tüm bu maceralar devam ederken aradan iki yıl geçer. Eliot ve Kate evlenirler. Ayrıca Ava ismini verdikleri bir kız çocukları olur. Ana ve Christian ise Theodore Raymond Gray (Teddy) adında bir erkek çocuğa sahiptir. Ana ve Christian, Teddy’nin ikinci yaş gününü kutlamak için tüm aile ile bir araya gelir.

Bu Filme 35 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. Hasan acar dedi ki:

  Sen fantezi kareleri arasına gizlenmiş tipik News ase Amerikan tarikatı bakış açısıyla yapılmış aptal biri film. Son 15 dakikası mesaj yüklü bir film. İnsana ne tam heyecan yaşatıyor ne de yeterli erotik izleme keyfi vermiyor. Saman yastığında rahatsız bir gece geçirmek gibi.

 2. Dicle dedi ki:

  3 bölümüde beğendim güzeldi

 3. ilkem dedi ki:

  ilk filmdeki sicakliği alamadim. oraki duygusallik burdaki para üstünüğüyle yavan bir hava katmiş ama işte kiz güzel oğlan güzel aşk güzel:) baktik baktik iç çektik işte.. sevgiler admin

 4. bora dedi ki:

  film gercekten guzel nasil 4.4 puan almis anlamiyorum

 5. Sacri dedi ki:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 6. Ali dedi ki:

  Anlatmaya gerek yok

 7. çilem dedi ki:

  3 filmde şahaneeeeee

 8. Esyuka dedi ki:

  10 üzerinden 10 ARTI 18 yaş

DMCA.com Protection Status