Labirent 3 Son İsyan izle

Kullanıcı Ort: 9 / 10
Toplam Oy: 252
Labirent 3 Son Ä°syan izle

Labirent 3 Son İsyan izle

Filmin Konusu

Labirent 3: Son İsyan

Kayran adını taşıyan Labirent devasa bir büyüklüğe sahip olmakla birlikte etrafı büyük taş duvarlarla çevrili bir alandır. Kayrana’a bırakılan tüm erkek çocuklar gibi sadece adını hatırlayabilen Thomas, tüm erkekler gibi bu büyük labirentten kurtulmanın yollarını bulmak için uğraşır. Labirent’te sıkışıp kalan ve kaçış planı yapan erkekler ile birlikte Thomas’ın bu alana dair bildikleri tek şey ise labirente ait duvarların her sabah açıldığı ve her akşam tekrar kapandığıdır. Alanda sıkışıp kalan erkekler Thomas’ın aksine buradan hiçbir şekilde kurtulamayacaklarını düşünür. Ancak Thomas elbette buradan bir çıkış yolunun olduğuna inanır. Thomas’ın buradan kaçması için öncelikle zihninin derinliklerine hapsolan sırları çözmesi gerekir. Ancak bu sırları çözerek buradan çıkabilecek olan Thomas’ı büyük maceralar bekler.

Thomas bir yolunu bularak Labirent’ten kaçmayı başarır. Ancak Thomas ve arkadaşları labirentin bulunduğu tesisten de kaçması gerekir. Bir yolunu bularak bu tesisten de kaçmayı başarırlar. Büyük kaçış planının ardından W.I.C.K.E.D adındaki dünyaya kötülük saçana ve dünyayı yöneten organizasyona karşı büyük bir isyan başlatırlar. Bu direnişte şimdiye kadar W.I.C.K.E.D’e karşı en büyük direnişi sağlayan Right Hand adındaki direnişçi grupla bir araya gelirler. Direniş devam ederken Teresa, Thomas’a ihanet eder. Bu ihanetle birlikte Thomas kendisini tekrar W.I.C.K.E.D ile karşı karşıya bulur. Acımasız ve Dünya’ya kötülük ile hükmetmeye çalışan W.I.C.K.E.D, Minho’yu kaçırır. Bunun ardından Thomas ve arkadaşları bir plan yapar. Bu planın tek amacı Minho’yu W.I.C.K.E.D’in elinden kurtarmaktadır. Thomas ve arkadaşları Minho’yu kurtarmaya çalışırken birçok plan uygularken bazı kararlar alırlar. Bu kararlar sadece Minho’nun kurtuluşunu sağlamayacaktır. Aynı zamanda W.I.C.K.E.D’İN hükmettiği dünyanın da kaderini olağanüstü şekilde etkileyecek ve değiştirecektir.

Bu Filme 95 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. altuner dedi ki:

  süper

 2. Elmas dedi ki:

  Cok guzel harika. Soluksuz izledim. Bence devami gele bilir. Nedenmi? Son sahne kafami karistirdi.

 3. Punkz dedi ki:

  Ben buna yakarim aga. Guzel seriydi. Tavsiyelerim arasinda yer alacak

 4. zeynep dedi ki:

  çoğu zaman duygusal sahnelerde ağlamam ama bu filim bi müemmel şiddetle tavsiye ediyorum

  öpüldünüz

 5. selma dedi ki:

  Eveet gelgelelelim sonuncusuna.Fazla uzun buldum 1 saat 40 bilemedin 50 dkda bitmeliydi film. 2.20 çok uzundu gereksiz artık nihayete ersin dedirtti..Labirenti sevenlere cupe serisini öneririm.Kesinlikle.

 6. hüsnü çomar dedi ki:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 7. RaPTanisT dedi ki:

  Film harika, seri olarak sevdiğim filmlerden. Bana göre film bu puanı hak etmiyor. 3 seri de bence çok güzel işlenmiş, olaylar normal hızında seyrediyor, gereksiz denebilecek sahne yok. 3 film de soluksuz bir şekilde izletiyor kendini. Admine teşekkürler, ve herkese iyi seyirler!

DMCA.com Protection Status