Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle

Filmin Konusu

Bill ve Fleur artık evlenir. Fakat Bill ve Fleur’un düğünü Ölüm Yiyenler tarafından basılır. Harry, Ron, Hermione ve diğer arkadaşları ise Lord Voldemort’un bakanlığı ele geçirdiğini ve bakanı öldürdüğünü öğrenir.

Harry ve arkadaşlarının ilk durağu Court Road’dır. Burada bir mekanda olup bitenler üzerine değerlendrime yaparken Ölüm Yiyenler tarafından saldırıya uğrayan Harry, Ron ve Hermione, Hortkulukların peşine düşer. İlk önce vaftiz babasının mirası olan eve giderler. Burada Kreacher ile konuştuktan sonra kendisine R.A.B diyen kişinin aslında Sirius’un kardeşi olan Regulus olduğu gerçeğini görürler. R.A.B, Hortkulukların biri olan Slytherin’in madalyonunu aslında Kreacher’a saklasın diye vermiştir. Ancak Mundungus kolyeyi çalmış ve Dolores’e vermiştir. Bunun üzerine Ron VE Hermione ile birlikte Harry kılık değiştirip bakanlığa girer. Muggle ebeveynlerden doğan büyücüleri ve cadıları bulmaya çalışan Umbridge’de bulunan Hortkuluğu çalarlar. Ayrıca Muggle ebeveynlerden doğan ve suçlanan büyücüleri de kurtarıp kaçarlar.

Ölüm Yiyen bakanlıktan buharlaşarak kaçarken Hermione’nın elini tutar. Bu yüzden de Hermione onunla birlikte buharlaşır. Kendisini güç bela kurtaran Hermione Sirius Black’in evine buharlaşmak yerine bir ormana buharlaşır. Hermione artık Yaxley ve diğer ölüm yiyenlerin Sirius’un evine girebileceklerini bildiği için böyle bir hamle yapar. Mecbur kaldıkları için buharlaştıkları ormanda bir kamp kurarlar. Burada Hortkuluğu yok edene kadar kalırlar.

Harry ve Ron, çadırda iken orada kavga ederler. Ron aslında Harry’nin çok fazla bir şey bilmediğini düşünür. Ron bunun üzerine hem gruptan hem de kamptan ayrılır. Bunun üzerine Harry ve Hermione tek başına kalır. İkili birlikte Godrics Hollow’a gider. Ulaşmak istedikleri yere varınca burada Voldemort’un yılanı olan Nagini ile karşılaşırlar. Yılan Bathilda Bagshot kılığında onların karşısına çıkar. Hermione yılana Confringo Büyüsü yapar. Ancak büyü yerden seker ve Harry’nin asası da kırılır. Bunun üzerine ikili oradan büyük bir hızla kaçar. Harry’nin asası kırıldığı için Hermione’nin asasını eline alır. Akşam Harry çadırda nöbet tutar. Nöbet sırasında dişi bir geyik kılığına bürünmüş Patronus Harry’e doğru gelir. Harry’de onun peşinden gider. Bu sayede Gryffindor’a ait kılıcı bulur. Aslında geyiği Harry’e yardımcı olması için Snape göndermiştir. Bu kütlesinin altında bulunan kılıcı gören Harry buzu kırar. Buz kırıp soğuk suya dalan Harry tam boğulacakken Ron gelir ve onu kurtarır. Bu can kurtarma olayının ardından Harry, Ron ve Hermione barışarak tekrar bir araya gelir.

Bu Filme 33 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. GÜNEŞ ÖZAL dedi ki:

  BAZEN AĞLADIM BAZEN GÜLDÜM ÜZÜCÜYDÜ AMA ÇOK BEĞENDİM TEBRİKLER

 2. NurEsra6334 dedi ki:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 3. Filimmakinesi dedi ki:

  Bu site harika bütün filimleri burdan izliyom 10 numara 5 yıldız

 4. Hayri Poter dedi ki:

  Site iyi

 5. Salih weasley dedi ki:

  Hinny <3 Romione <3

 6. eren dedi ki:

  süper çok tşk ederim bütün filmleri bu siteden izliyorum :D

 7. Merve dedi ki:

  Keşke bitmese

 8. gülay dedi ki:

  çok güzel teşekkür ederim bütün serisini buradan izledim<3

 9. melek dedi ki:

  lütfen düzeltin videonun tam ekran düğmesi sağda kalıyor tam ekran yapamıyorum

 10. Harry Partukos dedi ki:

  Abi izlenmiyor mavi ekran var ses gelio her filmde bole duzeltin lutfen son serisinide izkiyim gitcem zaten abi

 11. ThisIsMe dedi ki:

  2:12:13sonrasi donuyo ama saniyeler gidiyo 2defa denedm ama sorun yinede dvm ediyo

 12. Uygar dedi ki:

  Çok başarılı site filmin basında donsada sonradan kaliteli bir film zevki yaşatıyor bazı sitlerden o kadar iyiki... Teşekkürler filmakinesi.net

 13. Elizabeth dedi ki:

  Ben sadece harry potter ın bu bölüme kadar olan bölümleri izledim ve şimdiden sitenin görüntü ve ses kapasitesinin şahane olduğunu söyleyebilirim

 14. Berkan dedi ki:

  Çoğu filmi sitenizden izliyorum yaklaşık 2 3 senedir bu sitedeyim harikasınız teşekkürler film mükemmel ...

 15. Melih dedi ki:
  Spoiler Yorum!!! Yorumu Görmek için tıklayınız.
 16. Half-Blood Prince dedi ki:

  Doby nin ansınıa :(((

 17. BOTAN ARTİK dedi ki:

  Hak olan emeğe saygı ise bu site gercekten bu saygıyı hakediyor ..Bu seriye kadar sorunsuz izledim tek problem reklamların site içeriğinde görüntü kiriiliği yapması Ellerinize sağlık ..

 18. Can yetişkin dedi ki:

  Çok başarılı bi site teşekkürler

 19. Mustafa dedi ki:

  Güzel filmm

 20. Efsun dedi ki:

  Harry potter un tüm serisi açıldı ama olum Yadigarları açılmıyor

  • Filmakinesi dedi ki:

   Açılıyor bir sorun yok. Sizde sorun olabilir. Yukarıda bir çok seçenek var birinden birini deneyin açılacaktır. ( Tek Parça ODK, Filmakinesi Özel ) gibi...

 21. Love Music dedi ki:

  1:20:35 de çalan müzik ?

 22. Ömer Said Saf dedi ki:

  Helal olsun ben bu kadar harika bir site görmedim Harry Potter'i ilk bölümden bu yana seyrediyorum tek bir donma bile olmadı Tebrikler.. :)

 23. Armağan ACAR dedi ki:

  Ses konusunda çok başarısız olmuş..
  Ses sondayken bile, filmdeki konuşmaların sesini duymak neredeyse imkansız.
  Ses konusunda sınıfta kaldınız diyebilirim.

  • filmakinesi dedi ki:

   Filmin sesi 5.1 olarak ayarlı sizin az ses almanızın nedeni bu yüzdendir, ses sistemi olmayanlar için normal stereo seste ayarlarım.

DMCA.com Protection Status