Deadpool 1080p izle

Kullanıcı Ort: 8.5 / 10
Toplam Oy: 186
Deadpool 1080p izle
Tür:
Aksiyon, Bilim Kurgu, Komedi, Macera
Kategori:
2016 Filmleri, HD Film izle, İMDB 7.0 +, Türkçe Altyazılı Filmler, Türkçe Dublaj Filmler
Yapım:
ABD
IMDB Puanı:
8.0
Film Süresi:
Yönetmen:
Tim Miller
Oyuncular:
, , , T.J. Miller
Etiketler:
, ,

Deadpool 1080p izle

Filmin Konusu

Deadpool Filmi 2016

Wade Wilson, paralı asker olarak çalışan eski özel kuvvet operatörüdür. Uzun süredir bir araya geldiği eskort Vanessa ile artık görüşmeleri bir ilişkiye dönüşür. Aşkını Vanessa’ya ilan etmek isteyen Wade Wilson, büyük bir kötü haber alır. Artık karaciğer, akciğer, prostat ve beyin kanseridir. Vanessa’yı çok sevmesine rağmen kendisi bu kötü halde görmesini istemediği için bir gece yarısı onu terk eder.

Wade Wilson hastalığı ile mücadele ederken, oldukça gizli bir örgütten birileri ona kanserden kurtulacağını söyler. Kanserden kurtulmasını özel yetenekler sağlayacaktır. Wade Wilson her ne kadar istemese de sonunda bunu kabul eder. Ajax ve Angel Dust adında iki kişi ile tanışan Wade, bir laboratuara gider. Ajax bu süreçte Wilson’a mutasyon aktivasyonu sağlayan bir serum verir. Bu serum ile günlük belli miktarda işkence eder. Ancak işkenceye Wilson’un bedeni tepki vermediği zaman oksijen odasına götürerek onu boğmak için uğraşır. Wade Wilson bu süreçte iyileşirken şekilsiz bir biçime girmeye başlamıştır. Wilson bunun üzerine laboratuvarı yok edecek bir yöntem bulur. Bu sayede işkencelerden ve bu çileden kurtulacaktır. Laboratuvarı yok ederken Ajax ile savşamaya başlar. Ancak tedavi vaadi aklına gelir ev ona zarar vermekten vazgeçer. Aajax ise onu bir inşaat demiri ile zorlayarak ölümüne terk eder.

Tüm bunlara rağmen Wilson hayatta kalmayı başarır. Çok sevdiği aşkı Vanessa’ya geri dönmek ister. Ancak sokakta onu gören herkes ondan tiksinir ve korkunç bakışlar ile ona bakar. Bunun üzerine Wilson, Vanessa’nın onun bu yeni haline vereceği tepkiden korkar. Yakın arkadaşı olan Weasel’a danışır. Tedaviyi tamamlamak için Ajax’in peşine düşer. Kendisini yeni bir hale sokarak maskeli bir kişi olarak artık yola devam eder. Öz benliğini değiştiren bu maskeli kişiliğine Deadpool adını verir. Ayrıca artık yaşlı ve kör olan Al ismindeki bir kadın ile yaşamaya başlar. Bir takım ipuçlarını toplayan Deadpool, Ajax’i otoyolda bir konvoyda takip etmeye başlar. Konvoydaki birçok kişiyi öldürür. Ajax’i yakalar ve tedavi yöntemini söylemesini ister. Bu sırada Colossus ve Negasonic Teenage Warhead yanına gelerek olaya müdahale olur. Deadpool’dan X-Men’e katılmasını isterler. Tam bu sırada Ajax, Deadpool’un elinden bir kez daha kaçmayı başarır. Ardından Colossus,, Deadpool’u kelepçeleyerek kendi mekanlarına götürür. Gece boyunca uyuyamayan Deadpool, kendine has iyileşme özelliğini kullanır. Kelepçeli elini kopararak oradan kaçar.

Bu sırada Ajax ve Angel Dust, Weasel’in barına gider. Burada Vanessa’yı öğrenen ikili bardan uzaklaşır. Ajax ve Angel Dust, Vanessa’yı kaçırır. Deadpool’a scrapyard’da hizmet dışı bir alana gelmesini söylerler. Deadpool bunun üzerine Colossus ve Negasonic’i Vanessa’yı kurtarmak için kendisine yardım etmesi gerektiğine ikna eder. Ardından buluşma noktasına giderler. Burada onları Ajax ve Angel Dust’ın paralı askerleri karşılar. Paralı askerler ile savaşan üçlü askerlerin neredeyse tamamını yok eder. Ardından helikopterin üzerinde Ajax’ı da yakalarlar. Negasonic’in kaza eseri helikopterin denge ekipmanını yok etmesiyle birlikte Ajax ve Deadpool büyük bir ölüm kalım savaşı içerisine girer. Tüm bunlara rağmen Deadpool, Vanessa’yı kurtarmayı başarır. Ajax’a zarar verdikten sonra Deadpool, Ajax’ten tedavi yöntemini ister. Ancak Ajax’in verdiği cevap çok ilginçtir. Ajax böyle bir tedavi yöntemi olmadığını alaycı bir ses tonuyla söyler. Bunun üzerine Deadpool, Ajax’i öldürür. Vanessa Deadpool’un Wade Wilson olduğunu anlayınca onu terk ettiği için ona kızar. Ancak sebebini öğrenince onu affeder. Böylelikle Wade ve Vanessa tekrar bir araya gelerek ilişkilerine devam eder.

Bu Filme 387 Yorum Yapılmış,

Sen de Yorum Yapmak İster Misin?

 1. AYMUS dedi ki:

  ABİİ ÇOK İYİ YA ÖLMEDEN İZLEYİN BENCE :))

 2. Alp dedi ki:

  Komedi filmi sınıfında bir kalitesi yok, illaki izleyeceksiniz, aile ortamında ve çocuk var iken izlemeyin, erotik sahneler, ve baştan sona küfürler var

 3. Serhat dedi ki:

  Kesinlikle çocuklarla beraber izlemeyin derim. Daha güzel olmasını beklerdim. Ama maalesef

 4. neco dedi ki:

  iyi film

 5. nidya28 dedi ki:

  Teşekkürler ADMİN kardeşim..Komedi sevenler ekran başına...

 6. Kenan dedi ki:

  Bir defa da sırf Harun Can dublajını görmek için izledim. Tek kelime ile HARİKA

 7. Derya dedi ki:

  Bu kadar kanlı canlı olabileceğini düşünmemiştim.eğlenceli ve aksiyon kelimesinin ve bir harfini hak eden bir film.şimdi ikinciye geçiyorum iyi seyirler

 8. Nefrayto dedi ki:

  Deadpool'un fırlamalığı yerinde ve çok çok iyi oynamış oyuncu. İzlerken hem bayağı güldüm hemde stres attım :D

 9. Amil Ceyiyev dedi ki:

  cok guzel film ve kufurler insani gulduruyo

 10. mc monkey dedi ki:

  İnşallah filmin serisi çıkar ve 10 film falan olur

 11. Ömer dedi ki:

  5 Elinde Patladı :D

 12. Miami dedi ki:

  İzledigim en harika filmlerden izlemeyen çok sey kaçırır

DMCA.com Protection Status